Kullanım Şartları - Vipminecraft

Kullanım Sözleşmesi


Sitemizden alışveriş yapmadan önce Kullanım Şartları'nı okumakla yükümlüsünüz.Sitemizden alışveriş yaptığınız takdirde kullanım şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Tüm hesaplar VipMinecraft güvencesi altındadır.

Minecraft Premium hesabınızı ilk aldığınızda hesabın mail veya şifresi hatalıysa değişim yapılır.

Minecraft Hypixel Bansız Elmas Hesap,Hypixel +10 Level Hesap,Hypixel +20 Level Hesap dışındaki paketlerimizde hesaplar serverlarda banlı çıkarsa banlı olduğu için telafi yapılmaz.Sadece bu paketlerimiz için geçerlidir.

Bir sorunuz varsa yada problem yaşıyorsanız Canlı Desteğimize yazarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.Yada iletisim@vipminecraft.com mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Demir Paket,Elmas Paket,Hypixel Elmas Paket ve bunları içeren paketlerimizdeki hesaplarda hesaplara girememe yada bu tarz bir sorun yaşarsanız koşulsuz 1 adet telafi hakkı veriyoruz.

Zümrüt Paket,Hypixel +10 Level Hesap,Hypixel +20 Level Hesap paketlerimizde hesap telafisi yapılmamaktadır.

Sitemizden almış olduğunuz premium hesapları sadece Minecraft'ın orijinal sitesinden indirmiş olduğunuz Launcher ile çalıştırın.Aksi takdirde hesap telafisi yapılmaz ve hesap çalınmaları gibi durumdan www.vipminecraft.com sorumlu değildir.

Minecraft Demir Paketlerimize giriş yaparken güvenlik sorusu sormaktadır.Hesap şifresini,ismini,skini değiştirmezsiniz.Sadece Launcher ile giriş yapabilirsiniz.

Minecraft Elmas Paketlerimizin isim,şifre,skinleri değişmektedir.

Minecraft Zümrüt Paketlerimizin eposta,isim,şifre,skinleri değişmektedir

Ürünler maximum 24 saat içerisinde teslim edilir.

Satılan hesapların satın aldıktan sonra www.vipminecraft.com ile bir bağlantısı kalmamaktadır.Alışverişten sonra yapılan her türlü işlem ve davranıştan satın alan kişi sorumludur.

Sitemizden yapmış olduğunuz alışverişlerde kullanmış olduğunuz kartlar PayTR güvencesi ile tamamen korunmaktadır.Çalıntı kart kullanılması gibi olaylardan www.vipminecraft.com sorumlu değildir.
vipminecraft

iletisim@vipminecraft.com

Küçükçekmece/İstanbul

Sosyal Medya

   
© Vipminecraft 2021 Tüm Hakları Saklıdır. vipminecraft.com sitesi Mojang/Microsoft, Minecraft.net, Steam, Origin, Uplay ile bir bağlantısı yoktur.